ثبت‌نام
درباره رها سلیمانی1 – رها سلیمانی

درباره رها سلیمانی1


درباره رها سلیمانی

من کیستم؟

من رها سلیمانی هستم. کاردانی نقاشی ، کارشناسی مدیریت جهانگردی ‌و کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی خوانده ام.

مربی تعالی به سبک پورتفولیویی. آدم‌هایی که کارها و شغل های مختلف دارند را پورتفولیویی می گویند . یعنی آدم‌های، چند وجهی، چندپتانسیلی، همزمان، رهبر، توانمند، رنگارنگ، متنوع، شاد، غیر متعارف، غیر متعصب و رها.

من اینها هستم شاید کمتر شاید بیشتر: هنرمند، جهانگرد، ریکیست، یوگیست، شفاگر، روان شناس، سخنران، مدرس، نویسنده، محقق تعالی و... من سیاره ام، سیاره من است. من همه چیزم، همه چیز من است.

سال ها مطالعه کردم و تجربه کسب کردم و در محضراساتید کسب فیض کردم ب رای یک سوال ذهنی همیشگی و دائمی : چطورانسان ها به تعالی می رسند؟!

پس از سال ها تجربه در علوم مختلف دریافتم برای متعالی شدن، باید به جنبه معنوی خود رجوع کرد. یعنی معنویت و انسانیت و اخلاق. و نقطه عطفش خود شناسی و سفر درون است.(هرکس خود را بشناسد خدا را شناخته).

از خداوند می خواهم مرا در طرح الهی ام یاری دهد تا بتوانم از طریق تحقیق، نویسندگی و سخنرانی، علم خود راجاری کنم و رسالتم را بر زمین محقق سازم.ن یک می دانم انسان متکامل یک ابرانسان است. و اوست اشرف مخلوقات (لااله الاالله) نیست خدایی جزخدای یگانه .(الله اکبر) خداوند بزرگتراز آن است که وصف شود. من درحمایت عشق و خرد لایتناهی هستم. همه درحمایت عشق و خرد لایتناهی هستیم. برای خودشناسی معنوی متعالی شو به روش رهایی.

بزرگ‌ترین آرزوی من، کشف جهان هستی است. خوشحالم که یک محقق هستم. چراکه به این طریق می‌توانم تمام علوم ‌و رشته ها رابدون تعصب کشف کنم و پرده ازجهان بردارم و همه نقاط خاموش وجودم را روشن کنم و این گونه به خودم و جهان کمک کنم. آنچه باعث لذت می شود اکتشاف است و آگاهی. جهان سرشار از زیبایی ست. فقط یک جفت چشم می خواهد که یک دل سیرنگاهش کند. یک جفت گوش می خواهد که یک دل سیربشنود. یک جفت احساس که یک دل سیرحسش کند.

سیاره عزیزم، من همه چشم، من همه گوش، من همه حس به تو رسیدن.ب ه واقع که سیاره مان زیباست. من درهمین راستا یک مجموعه تاسیس کردم، تا رسالتم راپیاده سازی کنم. و همه ازاین کشف لذت ببریم و آگاه شویم. شرکت سیاره زیبای رها، درجهت تعالی و آگاهی انسان ها و داشتن سیاره ای زیبا، تصمیم به برگزاری سلسله سمینارها و کارگاه های آموزشی دارد درسراسر کشور وبا تمامی نهادها.

(ذهن ها را باید شست، انسانیت را باید جست). باشد تا سیاره ای زیبا خلق کنیم با هم.

مدیرعامل مجموعه سیاره زیبای رها

بنیان گذارتعالی بخشی درایران

مجری روان شناسی تعالی و رهایی

رهاسلیمانی